Hakkımızda

ARAMA MOTORLARINA TAM UYUM

Hızlı Site ile hazırlanan siteler, bütün arama motorlarına özellikle Google’ a  tam uyumludur. Her sayfasında anahtar kelimeler tanımlanabileceği gibi, arama motoru dostu url oluşturma yeteneğine de sahiptirler.

Hızlı site sistemi ile şirketiniz, çok kısa bir süre içerisinde Google, Yahoo, Yandex v.b. arama motorlarında indexlenecektir. Böylece müşterileriniz internet ortamında size kolaylıkla ulaşabilecekler.

SİTENİZ BİR GÜNDE YAYINDA

Üst sınıf tasarımlardan oluşan kataloğumuzdan seçeceğiniz tasarımı 1 gün içerisinde yayına hazırlıyoruz.

İşinizle ilgili site içeriğini ve görsellerini sizden temin ederek, aynı gün içerisinde, sitenizin entegrasyonunu gerçekleştirerek yayına hazır hale getiriyoruz.

Üstelik tüm işlemleri sizin için uzman ekibimiz titizlikle gerçekleştiriyor. Siz sadece site içeriğini temin edin, en kısa zamanda sitenizin keyfini yaşamaya başlayın.

 

SORUNLARA HIZLI ÇÖZÜM SINIRSIZ TEKNİK DESTEK

“Sistem çöktü”, “sunucu hata verdi”, “Yazılım güncellemesi gerekli” . Bu tür sorunlarla sizin uğraşmanıza hiç gerek yok.

Aboneliğiniz devam ettiği sürece sitenizin bütün yükü bizde olacak. Siz gönül rahatlığıyla işinizle uğraşırken, her türlü sistem bakımını uzman ekibimiz gerçekleştirecektir.

Her türlü sorunda en kısa zamanda teknik destek hizmeti sunulacaktır. Siteniz güçlü sunucularda, %99.9 uptime oranı ile yayın yapacak.